SKONFIGURUJ SWÓJ MEBEL

Znalezienie idealnego narożnika, kanapy czy kompletu stołu i krzeseł do jadalni nie jest proste. Różne standardowe wymiary nie zawsze pasują do każdego pomieszczenia. Jeśli szukasz czegoś co zapełni Twoje wymagania w 100% – poznaj nasz konfigurator.
 
Dzięki niemu dopasujesz najważniejsze parametry, w tym także kolor o fakturę obicia. Skorzystaj z możliwości konfiguracji w kilku prostych krokach.

Jak korzystać z konfiguratora?

Dlaczego warto korzystać
z konfiguratora?

  • Oszczędzasz czas na szukanie dopasowanych do Twoich potrzeb mebli w Internecie – mamy je tutaj! Stwórz je samodzielnie.
  • Oszczędzasz pieniądze na niepotrzebne zmiany tapicerek, obić, pokrowce czy inne dodatki, które nie będą Ci już potrzebne.
  • Otrzymujesz elegancki i unikatowy projekt w przystępnej cenie, przez co nie musisz iść na żaden kompromis.
  • W każdej chwili możesz skorzystać z naszego doświadczenia i doradztwa – jesteśmy dla Ciebie dostępni i chętnie pomożemy Ci w wyborze i konfiguracji.
  • Masz pewność wyboru odpowiedniego koloru. W konfiguratorze dostępne są poglądowe wizualizacje, a żeby mieć 100% pewności odpowiedniego dopasowania tapicerki, masz możliwość zamówienia próbnika prosto do Twojego domu. Przykładając go do ścian czy podłogi idealnie skomponujesz swoje nowe wnętrze.

Konfigurator

Skorzystaj z konfiguratora poniżej wybierając parametry z listy w kolejnych krokach. Pamiętaj, że prezentowane kolory i faktura są poglądowe a w każdej chwili możesz zamówić fizyczny próbnik, który wyślemy do Ciebie aby dopasować odpowiednio tapicerkę.

Zamknij
Start typing to see products you are looking for.

Koszyk

Zamknij
Scroll To Top